YILIN EN GÜZEL KAMPANYASI

Devamı

WEB TASARIM

Devamı

GRAFİK TASARIM

Devamı

YAZILIM HİZMETLERİ

Devamı

SEO HİZMETLERİ

Devamı

E-Mutabakat

E-Mutabakat

Kurumsal Mail Adresiyle E-Mutabakat; Şirketlerin partnerleri, bayileri, tedarikçileri ve diğer tüm iş ortaklarıyla hesap mutabakatı ve cari mutabakatı online sistemi üzerinden gerçekleşen EDM uygulamasıdır. Uygulama sadece mutabık olup olmadığını kontrol etmekle kalmaz, cari ekstresindeki farkları da bulup taraflara raporlar. Tüm muhasebe programlarıyla tam entegre çalışan sistemdir. Kaşe ve imza olmaksızın E-Mutabakat sistemi üzerinden mutabakatı onaylanan faturaların kabulü durumu; Tebligat kanununa göre herhangi bir şirketin resmi sunucularından gönderilen e-mail yanıtı en az eski gelenekteki kaşe, imza kadar bağlayıcıdır.

​KEP ile E-Mutabakat:  Üstelik EDM e-Mutabakat ürünü sayesinde İşortaklarınızın KEP adreslerinede mutabakat linkini gönderebilir, böyelece e-mutbakatlarınız 1. Derece hakim yorumuna gerek kalmaksızın yasal geçerli hale gelir.

EDM KEP ile e-Mutabakat gönderimini en ekonomik seviyede sağlayabilmek için e-mutabakat paketlerini kullanıcılarının hizmetine sunmuştur.

E-Mutabakat Avantajları

  • Rapid SSL 256 bit şifreleme ile bilgileriniz korunuyor
  • Veri Bütünlüğü
  • Yüksek Mutabakat Cevaplama Oranı
  • Kolay Takip
  • Hızlı Mutabakat Sayesinde Hızlı Nakit Akışı
  • Hem Zaman Hem de Kağıt Tasarrufu Sağlama

Firmaların ve mali müşavirlerin mutabakat süreçlerini kolaylaştırmak, sürdürmek ve gerektiğinde kolaylıkla erişebilmelerini sağlamak amacıyla yapılmış bir hizmettir.

E-Mutabakat Paketlerinden hizmet almak istediğinizde Bi tasarım Konya-Karaman-Aksaray Ana Bayisinden bilgi alabilirsiniz. Bayimiz sizlerin ayağına kadar gelerek sistemi sizlere göstererek entegre etmektedirler.