YILIN EN GÜZEL KAMPANYASI

Devamı

WEB TASARIM

Devamı

GRAFİK TASARIM

Devamı

YAZILIM HİZMETLERİ

Devamı

SEO HİZMETLERİ

Devamı

Hizmetlerimiz

WEB TASARIM

webtasarım

İhtiyaçlarınıza yönelik tasarlanmış bir web sitesi, firmanız için en kolay tanıtım aracı olmuştur. Güçlü bir alt yapı ve güncel teknolojiler kullanılarak tasarlanmış bir web sitesi sizin bi nevi internetteki şubeniz haline gelecektir. Yeni şubenizi açmak için hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin!

 

GRAFİK

 

grafik

Markanızı güçlendirmek mi istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Büyük küçük tüm firmalar için vazgeçilmez tanıtım araçlarından olan tek sayfalık broşürlerden yüzlerce sayfalık ürün ya da tanıtım kataloglarına kadar tüm fotoğraf çekimlerini basım öncesi hazırlıklarını ve matbaa baskısını en uygun maliyet ile gerçekleştirebiliriz.

MOBİL UYGULAMALAR

mobil

Günümüzde dünyada ve ülkemizde olmazsa olmaz haline gelen, kimsenin elinden düşmeyen mobil cihazlar vazgeçilmezimiz olmuştur. Bi Tasarım olarak IOS, Android ve Windows mobil platformları üzerinde taleplerinize özel uygulama çalışmaları yapmaktayız.

MASAÜSTÜ UYGULAMALAR

masaüstü

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda sizin beklentilerinize özel yazılımlar üretiyoruz. Bunun için gerekli analizleri yaparak, iş akışlarını planlıyor, tasarlıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Böylece sizin programa değil, programınızın sizin taleplerinize uymasını sağlıyoruz.