YILIN EN GÜZEL KAMPANYASI

Devamı

WEB TASARIM

Devamı

GRAFİK TASARIM

Devamı

YAZILIM HİZMETLERİ

Devamı

SEO HİZMETLERİ

Devamı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya kişilerin kendilerini özgürce ifade ettikleri, anlık olarak nerede ne yaptığını ve ne hissettiklerini paylaştıkları dijital bir dünyadır. Günden güne sosyal medya hesaplarının türü ve çeşitliliği artarken buna bağlı olarak insanlar hem aileleriyle, dostlarıyla iletişimlerini sağlamak hemde alışveriş için sosyal medyayı kullanmaktadırlar. Bu bağlamda işletmelerin sosyal medyadan uzak kalmaları düşünülemez.

Biz bi tasarım; olarak sosyal medya hesaplarınızın takibini yapıyor, sosyal medyada firmanızdan olumlu ya da olumsuz bahsedildiğinde derhal müdahale ederek firmanızın dijital itibarını korurken aynı zamanda sosyal medya üzerinden hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sosyal medya danışmanı ne yapar?

Sosyal medya danışmanlığı için söylenecek pek çok söz olabilir fakat kısaca özetlemek gerekirse, firmanızın hedef kitlesine ulaşmak ve firmanın dijital itibarını, bilinirliğini ve sosyal etkileşimini artırarak firmanızı hizmet ya da üretim yaptığı alanlarda rakiplerinin önüne geçirmektir.

Sosyal medya danışmanlığımı yapacak uzmanı neye göre seçmeliyim?

Sosyal medya danışmanlığınızı yapacak kişiyi seçmek belkide en zor kısımlardan biri, zira bununla ilgili ne bir okul diploması ne de bir eğitim programı sertifikası gösterilebilmesi mümkün değil. Sosyal medya uzmanınızı seçerken tek kriter kaynağınız size göstereceği referansları olacaktır.